budokan kovos klubas

Apie

Aikido – japonų kovos menas

Aikido yra tradicinis japonų kovos menas – Budo. AI reiškia harmoniją, KI – fizinę irdvasinę energiją, DO – kelią. Aikido padeda pažinti save, ugdo dvasią, fizinį kūną ir lavina protą. Šis kovos menas yra daugiau negu sportas, jame nėra varžybų.

Aikido įkūrėjas Morihei Ueshiba dažnai naudodavo posakį: „Masakatsu agatsu“, kuris reiškia„tikra pergalė yra pergalė prieš save“. Aikido padeda sustiprėti, įgauti pasitikėjimo savimi, atsikratyti viršsvorio, moko kontroliuoti savo emocijas, mažina stresą, gerina sveikatą, bendrą savijautą.

Tradicinis aikido Klaipėdoje Lietuvoje

Pas mus išmoksite tradicinio aikido, kurį mums perdavė Sensėjus Ulf Evenas ir Sensėjus Shigemi Inagaki. Mūsų klubo vyr. instruktorius 2 kartus dalyvavo išpėstinėse Aikido studijose Japonijoje ir daugelį kartų Europoje (Švedija, Vokietija, Lenkija, Latvija, Estija, Ispanija ir kitose šalyse). Budokan klube turėsite progą sužinoti plačiau apie tikrąjį Budo (karo kelią), kurį mums perdavė mūsų mokytojai, turėję tiesioginę sąsają su Aikido įkūrėju Morihei Ueshiba. Klaipėdoje VšĮ „Rytų kovos menų centras“ buvo įkurtas 2002 metais, nuo tada pagrindinis mūsų tikslas yra sudaryti sąlygas visiems norintiems užsiiminėti tradiciniu aikido, rengti seminarus, stovyklas, sukurti galimybes vykti tobulėti į kitas šalis.

Centrinės Aikido būstinės Tokijuje, Japonijoje, suteiktas pripažinimas patvirtina, kad mes mokome šio japonų kovos meno laikydamiesi aukščiausių standartų, Budokan klubas yra Lietuvos jungtinės Aikido federacijos narys.

budokan.ltSertificet
Sertifikatas

Treniruotes mūsu klube veda kvalifikuoti, 1; 2 ir 3  dan (juodo diržo) instruktoriai, praktikuojantys aikido daugiaunegu dešimt metų. Diplomo kopiją rasite žemiau. Šis diplomas yra suteikiamasišlaikius 1 dan egzaminą. Diplomą pasirašo Moriteru Ueshiba (aikido įkūrėjo anūkas) ir Hombu Dojo.

budokan.ltdiploma
Diplomas

Misija

Sudaryti sąlygas visiems norintiems treniruotis aikido.

Vizija

Tapti aukščiausio lygio kovos menų, sporto ir netradicinio ugdymo centru, laikantis ir puoselėjant Budo vertybes, tradicijas, tikslus ir principus, kuriuos mums perdavė mūsų mokytojai.